Servisní technik - telekomunikace Praha

Plat: 35000 - 37000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, telekomunikační firmu z Prahy hledáme uchazeče na pozici servisní technik

Požadujeme
- SŠ, nebo SŠ s maturitou
- schopnost samostatného rozhodování
- komunikativnost
- znalost práce na PC
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz skupiny B
- vyhláška 50

Náplň práce
- servis telekomunikačních přípojů
- provádění preventivních prohlídek technologií u zákazníka
- výjezdy na opravy k zákazníkům

Nabízíme
- zázemí silné společnosti
- odpovídající platové podmínky
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- mobilní telefon

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce.
CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Vokounová