Junior bussines specialist ○ super benefits Ústí nad Labem

Plat: 18000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Umíš komunikovat, neodradí tě první ne, a ani neúspěch.
Jsi zodpovědný, pracovitý, samostatný a první neúspěch nepovažuješ za porážku.

Nabízíme

Od začátku 18 000 Kč základ + bonusy
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Možnost zkráceného úvazku nebo DPČ
Volné víkendy a svátky
Směny max. do 17 hodin
Po zapracování lze domluvit práci z domova
Práce v moderním prostředí v centru města
Příspěvek na mobilní telefon
Slevy na energie od MND
Multisport karta, Shell karta a spoustu dalších benefitů

Náplň práce

Budeš domlouvat schůzky pro naše obchodníky.
Práce na projektu MND a.s. a dalších partnerů.
Práce s interními systémy, emaily, denní komunikace s lidmi.

Conectart s.r.o.

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Wolfová