Procesní inženýr okres Karviná

Lokalita pracoviště: okres Karviná, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru.
* Praxe na stejné pozici v automotive odvětví je PODMÍNKOU.
* Znalost automotive standardů.
*Znalost Ishikawa, statistických metod a dalších nástrojů nástrojů (SPS, MiniTab,8D report, PPAP)
* Pokročilá znalost MS Office - zejm. Excell.
* Schopnost komunikovat v AJ (min. B1).
* Výhodou je znalost SAPu.
* Hledá se člověk samostatný, systematický, trpělivý, uvažující v souvislostech a schopný rozhodovat. Očekává se přístup - "hledáme, jak by věci šly udělat, a ne, proč to nejde udělat."

Nabízíme

* Práce ve stabilní a nadnárodní společnosti, v menším ale stále se rozvíjejícím závodě.
*Motivující finanční ohodnocen í v závislosti na zkušenostech a dovednostech.
* Firemní vzdělávání, možnost služebních cest.
* Motivační program pro zaměstnance.
* Stravenky, FlexiPassy.

Náplň práce

* Poskytování technické podpory při zavádění nových výrobních projektů.50% práce představuje podpora Projektovému manažerovi při tvorbě nabídek. 50% práce představuje řešení problémů ve výrobě (výroba na CNC strojích)
* Tvorba technických, cenových kalkulací.
* Definování nástrojů a navržení optimálních procesů výroby.
* Komunikace napříč odděleními a kooperace při řešení problémů, reklamacích apod.
* Spoluúčast na vzorkování.
* Po zapracování zapojení do globálních projektů a předávání know-how kolegům z jiných závodů.

Specialist Service, s.r.o.

70900 Ostrava - Mar. Hory
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jindřiška Karásková