Skladník / řidič VZV - bílá technika Měšice u Prahy

Plat: motivující mzdové ohodnocení - až 33 000,-
Lokalita pracoviště: Měšice u Prahy, Středočeský
Aktualizováno před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• ukončené základní vzdělání + praktická škola
• praxe na obdobné pozici výhodou
• průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou (možnost získat při zaměstnání)
• spolehlivost a samostatnost
• manuální zručnost
• bezúhonnost
• uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

• pracovní smlouva na plný úvazek
• zázemí stabilní a dynamické společnosti
• zaškolení na pozici

* stravenky v hodnotě 100,- Kč, Multisport karta

* týden dovolené navíc
• nástup možný ihned

Náplň práce

• vyskladnění-příjem zboží
• manipulace a balení výrobků
• kontroling
• příprava zboží pro odběratele
• dvousměnný provoz (6:00 - 14:30, 13:00 - 21:30)

HELICAR a.s.

250 64 Měšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Čapková