Ortoped Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ukončené VŠ vzdělání - lékařská fakulta
- specializovaná způsobilost v oboru ortopedie (délka praxe nerozhoduje)
- znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

- zaměstnání s dlouhodobou perspektivou na částečný úvazek (0,4-0,6)
- při zájmu o vyšší úvazek možnost domluvy (propojení s lůžkovým zařízením)
- velmi dobré platové podmínky
- moderní zázemí soukromé polikliniky
- jednosměnný provoz (pohotovost jen výjimečně)
- 5 týdnů dovolené
- individuální systém zaměstnaneckých benefitů cafeteria

Náplň práce

Budete pracovat se soukromou klientelou v rámci poskytování vysoce nadstandardních a úzce individuálně zaměřených lékařských služeb v oboru preventivní i kurativní ortopedické péče. Klienti jsou účastníky privátního zdravotního programu, v rámci kterého poliklinika zajišťuje komplexní lékařskou péči.

G.O.T. Consulting s.r.o.

Praha 3
ČR

Kontaktní osoba:
MUDr. Pavel Mokrejš   +420 602 452 836