Projektový manažer - technický poradce (stavebnictví) Hradec Králové

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ stavební; praxe v oboru projektování, statiky, či v realizaci výhodou; možné i pro šikovné absolventy

Znalosti:

* znalost práce s Autocadem, MS Office

* orientace ve statice, stavební fyzice a požární bezpečnosti výhodou

* zkušenost s BIM výhodou

Jazyková vybavenost:

* komunikativní znalost AJ

* znalost NJ výhodou

Schopnosti a dovednosti:

* komunikační dovednosti

* technické a kreativní myšlení, rozhled v oboru stavebnictví

* spolehlivost, samostatnost, týmová spolupráce

* ŘP sk. B - aktivní řidič – služební cesty

Nabízíme

* finanční ohodnocení 35 - 50tis. Kč podle praxe a znalostí

* práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti

* možnost dalšího vzdělávání (firemní jazykové vzdělávání)

* služební telefon, notebook

* 5 týdnů dovolené

* další benefity zaměstnaneckého programu firmy (Sodexo Cafeteria)

* po zapracování a po domluvě možnost částečné práce z domu

Náplň práce

* technická podpora obchodního oddělení pro projektanty, architekty, statiky a montážní firmy

* konzultace projektů, optimalizace a návrh řešení v návaznosti na produktové portfolio

* statické posudky pomocí firemního software

* technická podpora marketingu

* školení a prezentace pro projektanty a montážní firmy

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052