Speciální pedagog Rakovník

Inzerát z úřadu práce (18898860753)
Plat: 40320 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Frant. Diepolta, Rakovník, Středočeský
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagog.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Frant. Diepolta 1576, Rakovník
Určeno pouze pro zájemce, kteří splňují podmínky zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313112511 nebo e-mailem zsrako@zsrako.cz.

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce pro Rakovník a okolí

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...

Obchodní zástupce produktů pro zemědělství

Požadujeme VŠ, VOŠ popř. SŠ se zemědělským zaměřením podmínkou; prokazatelná zkušenost v obchodní činnosti; znalost AJ nebo NJ vítána; znalost práce na PC (MS Word, Excel); komunikační a prezentační schopnosti; schopnost zvládání stresových...
Aktualizováno před 12 dny

Plzeň, Rakovník, Příbram
35000 - 45000 Kč za měsíc

Referent pro katastr a restituce

Požadujeme • úplné středoškolské vzdělání; • odborná praxe výhodou (pozemková evidence, katastrální úřad apod.); • řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič; • uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet); •...
Aktualizováno před 2 dny

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Ludvík Vožeh