Manipulační dělník Mníšek pod Brdy

Inzerát z úřadu práce (18905180788)
Plat: od 14600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská, Mníšek pod Brdy, Středočeský
Aktualizováno před 11 měsíci

Společnost USU Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Našli jsme podobné nabídky práce

Montážní a manipulační dělník/ -ice, vyhrazené místo pro OZP

Požadujeme schopnost učit se novým věcem schopnost systematicky pracovat, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost Nabízíme bezprašné prostředí v prostorech úspěšné a rostoucí české společnosti přátelský kolektiv, kde se...
Aktualizováno před 8 dny

Poděbrady
7600 - 10000 Kč za měsíc

Skladové a manipulační služby

Požadujeme Hledáme vhodné pracovníky na manipulační služby ve skladu se znalostí práce se scanerem a PC. Platný průkaz na VZV. Požadujeme: spolehlivost, stabilitu a pečlivost. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, výplatu týdně.
Aktualizováno dnes

Kopáč - tunelář

Požadujeme • Praxe z práce při ražbě tunelů velkou výhodou Nabízíme • Zaměstnanecký pracovní poměr • 25 dní dovolené • Stravenky ve výši 100 Kč • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění • Příspěvek formou bodů do...
Aktualizováno před 6 dny

Vodovodní montér

Požadujeme • SOU • Řidičský průkaz sk. B • praxe s montáží litinového potrubí od DN 80 výhodou Nabízíme • Zaměstnanecký pracovní poměr • 25 dní dovolené • Stravenky ve výši 100 Kč • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní...
Aktualizováno před 3 dny

USU Praha s.r.o.

Kontaktní osoba:
Laszlo Kucserja   607018147