Vedoucí směny Moravany u Pardubic

Lokalita pracoviště: Moravany u Pardubic, Pardubický
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:
- zajištění provozu během své směny, tak aby byl v souladu se stanoveným plánem výroby
- v případě výrobních problému organizuje a řídí změny
- spolupracuje s oddělením kvality, s vedoucím výroby při určování technických řešení zaměřených na řešení problémů s výrobou/kvalitou
- vypracovává hlášení o kontrole jakýchkoli anomálií nebo závad na komponentech odebraných ze skladu
- spolupracuje s kontrolou kvality a s výrobním manažerem při analýze NC
- provádí náhodné kontroly kvality u konkrétních produktů
- zajišťuje praktický výcvik zaměstnanců (výrobní procesy, provozování strojů, výrobcích)
- zaručuje pořádek a čistotu na pracovišti
- kontroluje a zajišťuje, aby pracovníci dodržovali veškerá bezpečnostní opatření
- dodržování BOZP
Požadujeme:
- základní znalosti ISO9001:2015
- nejméně 1 rok praxe na stejné pracovní pozici (rotační tváření je vítáno)
- komunikativní angličtina
- znalost Word, Excel
- spolehlivost
- proaktivní přístup
- odolnost vůči stresu
- práce na 3 směny
Nabízíme:
- jubilejní odměny
- měsíční prémie
- mobilní telefon
- práce v mladém a přátelském kolektivu

ACERBIS CZECH s.r.o.

9. května 363
533 72 Moravany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Zavřelová