Tesař / Truhlář - nástup do kmenu (výroba dětských hřišť) Brno Slatina

Plat: 27500 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno Slatina, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zkušenosti s prací tesaře / truhláře (práce ve stavebnictví, výroba nábytku, palet, práce se dřevem atd.)
- vyučení v oboru (není podmínkou), praxe v oblasti dřevozpracujícího průmyslu (výhodou)
- domácí hobby - práce se dřevem / stavebnictví - střechy / nábytek na míru či repas atd.
- manuální zručnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- stravování za 25 CZK / den
- zkrácený pracovní týden na 37,5 h
- měsíční bonusy až ve výši 3.200 Kč / měsíc
- nápoje na pracovišti zdarma
- 1 týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
- možnost kariérního růstu
- příspěvky na sport a relax

Náplň práce

- práce s přírodním materiálem (akátové dřevo - opracované) či prkna a fošny
- dle výkresové dokumentace změřit a upravit do požadované podoby (rozměr - otvor - výřez)
- práce v týmu a nové výrobní hale (nejedná se o sériovou či pásovou výrobu)
- práce na kompletaci výrobku
- práce v dvousměnném provozu PO - PÁ (ranní, odpolední)
- práce na HPP, nástup přímo do zaměstnaneckého kmenu (ne přes personální agenturu)

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová