Specialista prodeje MND (HPP, 26 500 Kč) - bonusy až 30 000 Ústí nad Labem

Plat: 26500 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chuť pracovat na úspěšném projektu, učit se nové věci a být součástí skvělého týmu.

Výborné komunikační dovednosti, ČJ na úrovni rodilého mluvčího.

Nabízíme

Nástupní fixní mzdu 26 500 Kč + provize bez horní hranice
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Slevy a extra nabídky od CK Fischer
Příspěvek na mobilní telefon a výhodný zaměstnanecký tarif
Multisport kartu
Zázemí stabilní investiční skupiny KKCG, do které MND patří
Příjemné a moderně vybavené pracoviště
Home office
Příspěvek za doporučení kolegy až 12 000 Kč
Přátelský kolektiv a spoustu firemních akcí

Náplň práce

Po Tvém nástupu si Tě vezme na starosti náš trenér, který Tě naučí vše potřebné pro Tvůj úspěšný start

Následně se Ti bude věnovat Tvůj Team Leader, který Tě bude vést v dalších krocích Tvé práce

Po telefonu budeš oslovovat nové zákazníky, kterým se snažíš ušetřit až několik tisíc ročně na spotřebě plynu či elektřiny

Se zákazníkem komunikuješ i pomocí emailu, děláš kalkulace, sepisuješ smlouvy

Conectart s.r.o.

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Wolfová