Práce v automotive v Kolíně s ubytováním

Plat: 32452 - 35166 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

– manuální zručnost
– pečlivost
– plnoletost

Nabízíme

– měsíční mzda od 32 452 Kč ( po zaučení se mzda zvyšuje), včetně 2 000 v benefitech každý měsíc (využít je můžete na splácení hypotéky, leasingu auta, dopravu, dovolenou, lístky na koncerty, sport a desítky dalších možností)
– garantovaný roční bonus minimálně 25 500 Kč
– nadstandardní závodní kantýna s obědy od 27 Kč a kavárnou
– peníze navíc ke svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
– pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
– rehabilitační centrum s fitness zónou a lekcemi jógy zdarma
– zaměstnanecký program na pronájem aut Toyota, Peugeot a Citroën a zaměstnanecké slevy na koupi aut těchto značek
– k dispozici je dostatečně velké parkoviště a krytá stání pro motorky i kola
– přímo před továrnou staví autobus MHD Kolín navazující na směny a vede k nám také cyklostezka z Kolína

Náplň práce

Chceš se stát součástí velké automobilky a vydělat si 32.000 Kč? Chceš stabilné zaměstnání? Do Kolínské automobilky hledáme nové zaměstnance – a to přímo do KMENE firmy! Pro uchazeče z jiných měst je zajištěné ubytování (několik ubytoven podobného typu, pokoje max po 4 osobách, wifi, kuchyn, praní apod. Svoz od ubytovny do závodu zajištěn. Platba ubytovny je provedena zpětnou srážkou ze mzdy)
Hledáme uchazeče, kteří mají dobrý zdravotní stav a hlavně šikovné ruce, Má chuť pracovat a podílet se na výrobě skvělých aut.

Kontakt

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Zemská 612
Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře   603 592 381

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Agentura práce Gadasová s.r.o. (IČ 28712200) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace