Val. Meziříčí: vedoucí úseku lahůdek - nová prodejna Valašské Meziříčí

Lokalita pracoviště: Valašské Meziříčí, Zlínský
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do nově otevírané prodejny hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí úseku lahůdek. Nábor na ostatní pozice zatím neprobíhá.

Nabízíme

* jste komunikativní
* máte příjemné vystupování
* jste spolehlivá/ý

Uvítáme, pokud:
* máte zkušenosti s vedením lidí
* máte zkušenosti z obchodu (nejlépe přímo s lahůdkami)

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce

* vést tým zaměstnanců čerstvého servisu - včetně plánování směn
* objednávat a přijímat zboží
* zodpovídat za čerstvost úseku
* být připraven pomoci s doplňováním zboží a obsluhou zákazníků

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Kryl