Kontrolor/ka kvality 120,- - 155,- Kč/hod. +příplatky Žatec

Lokalita pracoviště: Žatec, Ústecký
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- dobrý zrak na blízko (brýle nevadí)
- časovou FLEXIBILITU,
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- mzda dle zaučení 120-155 Kč/hod
- příplatky za noční, svátky, SO+NE
- placené i přestávky
- příspěvek na dojíždění do práce
- nástup ihned nebo dle dohody
- příležitost kariérního růstu (i při částečném úvazku)
- dlouhodobou spolupráci
- benefity formou cafetérie pro klíčové zaměstnance

Náplň práce

Společnost FLEXIMA s.r.o. působí na trhu v ČR již více než 20 let a za dobu svého působení pracovala pro více než 4000 zákazníků z celého světa. Firma působí v oblasti outsourcingu kontroly kvality pro dodavatele a finalisty automobilového průmyslu. FLEXIMA provádí kontrolní, opravné, rework práce a poskytuje služby v managementu kvality.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

Vizuální kontrola dílců podle předepsaných kritérií, dále třídění, manipulace a balení. Písemné zpracování výsledků práce. Práce vestoje, dílce jsou zpravidla do 5 kg.

Jedná se o třísměnný provoz ve firmě Benteler v Klášterci nad Ohří. Doprava hrazena a zajištěna z Žatce na pracoviště.

Práce probíhá pod vedením zkušeného kolegy (máte možnost se na cokoli zeptat, vyřešit případné nejasnosti přímo na místě).

Zaučíme každého nováčka, adaptaci přizpůsobíme Vašim zkušenostem. Vítáme i absolventy.

Kontakt

FLEXIMA s.r.o. - pobočka

Ústí nad Orlicí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Borůvka   731155976

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FLEXIMA s.r.o. (IČ 259 16 661) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace