Kontrolor/ka kvality v automobilovém průmyslu - 120 - 155 Kč/hod Klášterec nad Ohří

Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Dobrý zrak na blízko (brýle nevadí).
- Manuální zručnost.
- Pečlivost, odpovědný přístup k práci.
- Zkušenosti z kontroly kvality výhodou.

Nabízíme

- Mzda dle zaučení 120,- až 155,-Kč
- Proplácené přestávky
- Příplatky za noc, SO+NE, Sv.
- Měsíční prémie dle výsledků
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání
- Odměnu za dlouhodobou kvalitu
- Odměna za doporučení nového pracovníka
- Motivační program pro klíčové zaměstnance
- Možnost kariérního růstu pro schopné a ambiciózní kolegy
- Firemní pracovní oděv
- Práci v profesionálním týmu
- Vedení férovým šéfem
- Zázemí ryze české tradiční firmy

Náplň práce

Společnost FLEXIMA s.r.o. působí na trhu v ČR již více než 20 let a za dobu svého působení pracovala pro více než 4000 zákazníků z celého světa. Firma působí v oblasti outsourcingu kontroly kvality pro dodavatele a finalisty automobilového průmyslu. FLEXIMA provádí kontrolní, opravné, rework práce a poskytuje služby v managementu kvality.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

Vizuální kontrola dílců podle předepsaných kritérií, dále třídění, manipulace a balení. Písemné zpracování výsledků práce. Práce ve stoje, dílce jsou zpravidla v rozmezí 1 až 5 kilogramů.

Jedná se o třísměnný provoz ve firmě Benteler. Z Jirkova a Chomutova jezdí svozový autobus na pracoviště.

Práce probíhá pod vedením zkušeného kolegy (máte možnost se na cokoli zeptat, vyřešit případné nejasnosti přímo na místě).

Zaučíme každého nováčka, adaptaci přizpůsobíme Vašim zkušenostem. Vítáme i absolventy.

Kontakt

FLEXIMA s.r.o. - pobočka

Ústí nad Orlicí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Borůvka   731155976

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FLEXIMA s.r.o. (IČ 259 16 661) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.