Lehká manuální práce pro ženy i muže(doprava zdarma) Mošnov,Ostrava,Havířov,Frýdek-Místek,Nový Jičín

Plat: 19000 - 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mošnov,Ostrava,Havířov,Frýdek-Místek,Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zodpovědný přístup k práci
- výbornou docházku
- manuální zručnost
- akceptování třísměnného pracovního procesu

Nabízíme

- docházková odměna při plném pracovním fondu 1800,-Kč
každý měsíc ( při splnění fondu pracovní doby v daném měsíci )
- částečně dotovaná doprava
- zákonné příplatky
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- vstřícné jednání
- lékařské prohlídky

Náplň práce

Přijmeme zaměstnance na lehkou manuální práci na oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických procesů a zodpovědnost za výrobek ). Pro zájemce ze vzdálených měst nabízíme částečně dotovanou každodenní dopravu z Ostravy, z Karviné, Orlové, Havířova, Českého Těšína a Frýdku- Místku až na pracoviště.

Petra Hochmannová

Kontaktní osoba:
Marcela Brychciová