Operátor výroby(vhodné i pro ženy)25.000Kč Hranice,Přerov,Lipník nad Bečvou,Valašské Meziříčí

Plat: 100 - 120 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hranice,Přerov,Lipník nad Bečvou,Valašské Meziříčí, Olomoucký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- akceptování třísměnného provozu nebo nepřetržitého provozu
- min. základní vzdělání
- zodpovědnost

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100,-Kč/na směnu
- zajištění svozové dopravy
- osobní hodnocení (pohyblivá složka 10,- až 15,-Kč)
- docházkový bonus 800,-Kč
- v nepřetržitém provozu příplatky až 25,-Kč/hod, za odpolední 8,-Kč, za práci v noci příplatek
- příplatky za práci přesčas až 50% v týdnu, 70% sobota , neděle

Náplň práce

Hledáme zaměstnance pro našeho významného klienta v automotivu v Hranicích. Možnost ubytování a příspěvek na dopravu.

Petra Hochmannová

Kontaktní osoba:
Marcela Brychciová