Manažer logistiky a plánování, AJ, SAP S4 Hana, infor, Crystal Reports, Red Hat praha

Lokalita pracoviště: praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* 3+ let zkušeností s dodavatelským řetězcem, logistikou nebo řízením skladu
* Zkušenost z manažerské pozice
* Angličtina na úrovni C1
* Preferovaná technická znalosti: SAP (S4 Hana), INFOR, Crystal Reports, Microsoft Office 365, Sharepoint, Red Hat, Microsoft aplikace, ACE

Náplň práce

* Vyvíjí vhodnou strategii plánování a logistiky k maximalizaci spokojenosti zákazníků při co nejnižších nákladech.
* Vede tým plánování a logistiky při provádění osvědčených postupů a měření výkonnosti prostřednictvím dohodnutých klíčových ukazatelů výkonu (KPI).
* Je přímou kontaktní osobou pro projektové managery společnosti (v ČR i zahraničí) reprezentující „hlas“ zákazníka.
* Plánuje, řídí a koordinuje všechny činnosti související se zpracováním materiálu a zboží potřebných k uspokojení měnící se úrovně poptávky po produktech.
* Pracuje s odděleními závodu, skladu a logistiky při určování a nastavování mezipodnikových převodů.
* Pracuje přímo s obchodním oddělením (v ČR i zahraničí) při určování nákladově nejvýhodnějšího distribučního řešení pro přepravu hotového zboží k zákazníkům.
* Monitoruje a koriguje úroveň zásob v externích skladech a interně, aby zajistila rotaci a maximalizovala pracovní kapitál.
* Spolupracuje s přepravci a dopravními společnostmi na stanovení nejlepší trasy a sazebníku (kontroluje a schvaluje všechny přepravní podmínky a dohody).
* Spolupracuje s oddělením nákupu při stanovení osvědčených postupů pro nákladní a konsolidaci nákladů.
* Podporuje správné využití ERP systému, je součástí rozvoje ERP systému v rámci společnosti
* Je odpovědný za pravidelné reportování KPI oddělení spolu s příslušnou analýzou a protiopatřením, je-li to nutné.
* Vytváří a reportuje plán expedice pro uzavřené zakázky

Kontakt

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Hofmann Wizard s.r.o.  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Hofmann Wizard s.r.o. (IČ 25236016) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace