Zámečník-Obsluha CNC strojů (HPP, Táborsko, 25-30 tis. Kč)

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tábor, Jihočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxe v oboru (vyučení v oboru není podmínkou)
- Svářečské zkoušky CO2 min. ZK 135 1.1 velkou výhodou, ne podmínkou
- Orientace v technické dokumentaci
- Spolehlivost, pracovitost, flexibilitu
- Trestní bezúhonnost
- ŘP skupiny B není podmínka

Nabízíme

- Stabilní pracovní příležitost s nadstandardnímfinančním ohodnocením
- Dlouhodobou spolupráci
- Příjemné pracovní prostředí
- Pracovní dobu od 6:00 do 14:45 hodin
- Nástup dle dohody
- Zaškolení na CNC strojích
- Místo práce: Stádlec u Opařan, okr. Tábor
- Nástupní mzda 25.000,- Kč – 30.000,- Kč dle zkušeností
- Příspěvek zaměstnavatel na penzijní/životní pojištění po 3 odpracovaných letech

Náplň práce

- Obsluha CNC strojů – ohraňovací lis, ohýbačka trubek
- Dělení a tváření materiálu
- Čtení výkresové dokumentace

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Haladej