Operátor VZV - logistika Mladá Boleslav

Plat: 130 - 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe s řízením vysokozdvižného RETRAK vozíku - zajistíme obnovení školení
Není požadováno konkrétní vzdělání/vyučení.

Zajišťujeme proškolení na všech nabízených pozicích ve výrobě.
Výhodou je praxe/zkušenost

Nabízíme

Operátor logistiky ( RETRAK ) - samostatná činnost ( DLE POTŘEBY ZÁSKOK NA - VZV, PALETOVÝ VOZÍK )
Po zaučení možnost dalších pozic

100% srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci !!!- základní plat + osobní ohodnocení + mimořádné odměny od provozu i zaměstnavatele.

- odměny jsou určovány mistrem výroby. Vše vedeno ve výplatních páskách !!!

Benefity
-Možnost zajištění bydlení s příspěvkem
-Zdarma svozy do a ze zaměstnání
-Veškerá školení jsou hrazena zaměstnavatelem
-Pracovní oblečení včetně obuvi hrazeno zaměstnavatelem
-Vyplácení záloh 1x týdně

kontakt: 770 149139 chlada@dpvgroup.cz

Náplň práce

Operátor logistiky (VZV) RETRAK

DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

DPV Group s.r.o.

Mladá Boleslav
ČR

Kontaktní osoba:
Jiří Chlada