Operátor výroby - obsluha stroje Plzeň

Plat: 120 - 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* základní technická zručnost

* schopnost základních matematických úkonů

* pracovitost

* ideálně s předchozí praxí na pozici operátora

Nabízíme

* 120 Kč/hod + bonus až 60 Kč/hod

* stravenka 60 Kč/den nebo dotované jídlo v kantýně

* týdenní zálohy

* v případě potřeby možnost ubytovaní

Náplň práce

Máte technické myšlení a hledáte nenáročnou stabilní práci v moderním prostředí? Tak to jste tady správně!
Momentálně sháníme pracovníka na obsluhu stoje na kompletační lince. Jedná se o práci ve společnosti zabývající se distribucí CD/DVD.
Dvousměnný provoz (ranní od 6h do 14h a odpolední od 14h do 22h)
Místo výkonu práce: Plzeň- Štěnovice (svozová doprava zdarma z centra Plzně)

Pokud máte o práci zájem, tak neváhejte a zastavte se u nás na kanceláři v sadech Pětatřicátníků 23 (1. patro), Plzeň nebo pište/voleje na níže uvedené kontakty. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

301 00 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Pendlová   +420727979091