Skladník, řidič VZV - i bez průkazu (M/Ž) Pardubice

Plat: 21850 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste člověk, který:

- Má chuť do práce a nevadí mu směnovat?
- Je spolehlivý a kolegy umí brát jako parťáky?
- Má čistý trestní rejstřík?
- Má zkušenosti ze skladu, nebo se je nebojí nově získat u nás?

Nabízíme

Co u nás získáte?

- 5 týdnů dovolené
- Mobilní tarify za velmi výhodné ceny
- Cafeterii
- Teplé obědy/večeře (kompletní jídlo za 5,70,- pro kolegy na 12hod. směnách a za 24,70,– Kč na 8hod. směnách).
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Skvělé nadřízené, se kterými se vždycky domluvíte.
- Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 000,– Kč.

Náplň práce

Jakou práci u nás budete dělat?

- Obsluhat moderní a pravidelně servisovanou manipulační techniku (VZV).
- Provádět inventury zboží.
- Pracovat se skenerem.

Říkáte si, že něco z toho neumíte?

- Nebojte, rádi Vás vše naučíme.
- Doklady na vysokozdvižný vozík/manup vám umíme zajistit

Jusda Europe s.r.o.

Staročernská 227
Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Žalud