Rozpočtář/ rozpočtářka - Česká stavební společnost Praha

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Úspěšná ryze česká stavební společnost s působením na trhu od roku 1990 hledá kandidáta na pozici rozpočtů staveb. Firma se věnuje zakázkám v oblasti větších investičních celků a funguje jako generální dodavatel stavby.

Hlavní oblasti zodpovědnosti:

- rozpočtování staveb
- spolupráce s obchodním oddělením na zpracování nabídek do výběrových řízení
- spolupráce na kalkulaci a aktualizaci interních nákladů
- hledání vhodných technických řešení, výběr subdodavatelů, cenová optimalizace projektů
- spolupráce s projektovými managery, stavbyvedoucími, projektovými kancelářemi

Požadujeme:

- SŠ/ VŠ stavební/ technický obor
- praxe v oboru stavebních rozpočtů 1 - 2 roky
- komunikativnost, systematičnost, samostatnost
- dobrá znalost MS Office
- znalost rozpočtářských programů
- znalost materiálů, technologií, dodavatelů
- tvorba rozpočtu – software, výkaz
- kontrola rozpočtu

Nabízíme:

- práci v dynamické společnosti s dlouholetou působností na stavebním trhu
- možnost dalšího profesního rozvoje v rámci firmy
- dobré platové ohodnocení s motivační složkou - dle zkušeností
- místo výkonu práce Praha
- nástup ihned nebo dohodou

V případě že Vás nabídka zaujala, prosím pošlete své CV. Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Haladej