Vedoucí dílny, údržba rotačních strojů Moravany u Pardubic

Plat: 35000 - 37000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Moravany u Pardubic, Pardubický
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Po dohodě s vedoucím výroby
- zajistit plnou účinnost strojů a zařízení ve výrobní jednotce prostřednictvím činností obnovy, prevence poruch a poruch a opatření ke zlepšení;
- podporovat manažera při plánování běžných a mimořádných údržbářských činností;
- ve spolupráci s kolegy provádět běžnou a mimořádnou údržbu forem, strojů a zařízení společnosti
- přiřazovat a kontrolovat pravidelné činnosti / kontroly, které mohou být vyžadovány od externích společností; pokračovat s technickým ověřením provedených výkonů / zásahů;
- detekovat a archivovat týdenní spotřebu strojů (elektřina, plyn, voda, pracovní doba atd.)
- aktualizovat papírovou / elektronickou dokumentaci týkající se prováděných činností
- podporovat dodržování a uplatňování bezpečnostních postupů v mechanické dílně (OO.PP. zabezpečení zařízení, ověření zařízení a dozor);
Profesionální požadavky
Mechanický / průmyslový titul nebo ekvivalent, se zkušenostmi z role
1 - 2 roky zkušeností v průmyslových výrobních kontextech v podobných pozicích (údržba forem / zařízení a strojů na formování plastů)
Teorie a praxe mechanických údržbářských činností ve formovací jednotce z plastu
Osvědčení svářeče TIG
IT dovednosti: Windows, kancelářský balíček
Komunikativní anglický jazyk (oceněný)
Průřezové dovednosti
Schopnost řídit přiřazené spolupracovníky
Schopnost jednat nezávisle, svědomitě a spolehlivě
Organizační a prioritní manažerské dovednosti
odhodlání
Přesnost, orientace na náklady / výsledky
Schopnost řešení problémů
Predispozice k týmové práci a dobré komunikační / vztahové dovednosti
Otevřenost a flexibilita
Podmínky vložení odpovídající zkušenostem získaným v dané pozici;
Pracovní smlouva: na plný úvazek (práce na 1. a 2. směně)
Nabízíme:
- práce v mladém kolektivu
- ranní směna (6,00-14,00; 14,00-22,00)
- platový a karierní růst
- prémie, odměny

ACERBIS CZECH s.r.o.

9. května 363
533 72 Moravany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Zavřelová