PLC programátor Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti v oboru průmyslové automatizace, znalost programování a oživování průmyslových automatů
- komunikativní aj výhodou, schopnost čtení technické dokumentace nutností
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, technické myšlení
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v prosperující české technologické společnosti
- příjemné moderní pracovní prostředí, stabilní přátelský kolektiv
- různorodá a zajímavá práce
- motivující finanční ohodnocení a možnost osobního i kariérního růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- specializované vzdělávací kurzy a školení

Náplň práce

- tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
- oživování strojů při výrobě a instalaci u zákazníka, zaškolení obsluhy
- tvorba dokumentace k SW
- technická podpora zákazníkům, servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725033442