Pracovník do výrobny kuchyní a nábytku - Říčany

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co požadujeme:

- vyučení v oboru truhlář - pouze výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost, týmového ducha
- manuální zručnost, fyzickou zdatnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

Co nabízíme:

- kompletní zaškolení do práce
- nástup dohodou, možný ihned
- flexibilní pracovní dobu
- motivační finanční ohodnocení¨
- dílnu v centru Říčan, přímo u vlakového nádraží s přímým spojením do Prahy
- práci v prima malém kolektivu rodinné firmy

Náplň práce

Pro českou firmu Polydesign, která se zabývá výrobou kuchyní a nábytku, se sídlem v Říčanech na Praze východ, hledáme vhodného uchazeče na pozici Pracovník do výrobny kuchyní a nábytku.

Náplň práce:

- broušení kuchyňských desek z polymerního kamene
- výpomoc při výrobě nábytku a kuchyní na míru
- výpomoc při montážích u zákazníka
- vykládání zboží na sklad
- apod.

MaxiJOB

142 00 Praha 4 - Lhotka
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Dvořáková   776669412