Obchodní zástupce Šumperk

Inzerát z úřadu práce (19116840705)
Plat: od 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční, Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Projekt manažer/ka - manažer/ka pro klíčové zákazníky.

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt;
Požadavky: aktivní znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v CAD aplikacích výhodou, zkušenosti s řízením projektů a zakázek a jejich koordinace, technická představivost, orientace v projektové dokumentaci, spolupráce s architektem, odpovědnost za plnění termínů, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost, časová fexibilita, kultivované vystupování, aktivní řidič skupiny "B" - ochota cestovat.
Mzda: smluvní - finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, orientovaný na provize ze zakázek.
Pracovní doba: dohodou
Výhody: zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení a firemní benefity, pracovní poměr na plný úvazek, místo výkonu práce v Šumperku, dotované závodní stravování, příspěvky na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku. Kontakt: osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14:00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.