Výrobce tlumičů Žatec

Plat: 19000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žatec, Ústecký
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

pracovitost, zručnost, pracovní morálka, vysoké pracovní nasazení,

Nabízíme

20tis.+výkon.bonus+docházkový bonus + příspěvek 55% na každý oběd + příspěvek na dopravu, možnost ubytování. Možnost čerpat týdenní zálohy

Náplň práce

Po krátkém útlumu způsobeném situací na trhu, firma opět rozjíždí výrobu. Proto hledáme kolegy, kteří by se rádi podíleli na výrobě tlumičů do aut. Zakázek každým dnem přibývá, proto hledáme větší počet zaměstnanců, kterým nevadí práce na 12hod.směny (krátký/dlouhý týden), chtějí stabilní zaměstnání, mají poctivou docházku (kterou firma dokáže finančně ocenit) a mají rádi individuální přístup. Kromě příspěvku na dojíždění nabízíme i možnost ubytování. Jako bonus nabízíme možnost čerpat týdenní zálohy. Praxe u nás není nutností, rádi Vám vše vysvětlíme a zaučíme. Práce je vhodná i pro páry.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Karlovy Vary
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková