Operátor výroby se skvělým ubytováním Louny

Plat: 20000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Louny , Ústecký
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš jednoduchou práci? Už tě nebaví sedět doma?
Máme pro tebe jedinečnou příležitost !

Staneš se operátor výroby v automotive a hlavně ve stabilní společnosti, která si tě bude vážit a bude se ti snažit kdykoliv pomoci.
Výběrové řízení se koná pravidelně každý týden, můžeš se ale přihlásit už dnes a zarezervovat si své místo předem.

Nabízíme ti možnosti ubytování na bytech v centru Žatce nebo denní dojíždění z okolí, které je zajištěno autobusy dopravního podniku a dovezou tě až před firmu.

Týdně ti dáme zálohu, máš koordinátora k dispozici 24/7 dní v týdnu.

Nabízíme

Nabízíme ti : 19 000,- Kč ve ZD a 20 000,- Kč po ZD základní mzdu
výkonnostní % bonus
příspěvěk na dojíždění
příspěvěk na praní
docházkový bonus
kvalifikační bonus a příplatky

Náplň práce

Staňte se součástí automobilového závodu, kde se budete podílet na výrobě částí pro automobily světových značek. Dáme vám příležitost získat zkušenosti ve výrobě v automotivu. Nabízíme možnost ubytování. Dostanete pohodlné ochranné pomůcky. Možnost přesčasů, které jsou všechny placené! Dotovaná doprava, dotované stravné. Pracujete v režimu 12-ti hodinových směn - krátký/dlouhý týden.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Karlovy Vary
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková