Skladník / řidič VZV + řidič C, E (M/Ž) Kutná Hora

Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co byste měl/a nabídnout VY?

Chuť do práce a časovou flexibilitu.
Odpovědnost, spolehlivost, týmové chování.
Čistý trestní rejstřík.

Uvítáme, pokud jste už někdy ve sladu pracoval/a, ale není to podmínka.

Nabízíme

Co u nás získáte?

5 týdnů dovolené
Mobilní tarify za velmi výhodné ceny
Cafeterii
Teplé obědy/večeře (kompletní jídlo za 5,70,- pro kolegy na 12hod. směnách a za 24,70,– Kč na 8hod. směnách)
Příspěvek na penzijní připojištění.
Skvělé nadřízené, se kterými se vždycky domluvíte.
Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 000,– Kč.

Náplň práce

Co bude Vaší prací?

Příjem a výdej materiálu.
Obsluha moderní a pravidelně servisované manipulační techniky (VZV).
Převážet zboží naším tahačem.
Inventury zboží.
Práce se skenerem.

Říkáte si, že něco z toho neumíte? Nebojte, rádi Vás vše naučíme.
Doklady na vysokozdvižný vozík/manup vám umíme zajistit.

Jusda Europe s.r.o.

Staročernská 227
Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Žalud