Manažer technické přípravy výroby Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, který se pohybuje v prostředí automotive hledáme vhodné kandidáty, kteří splňují následující kritéria:

* SŠ / VŠ technického směru

* Praxe ve výrobní firmě (Automotive je výhodou) na obdobné pozici (Engineering / Technologie / Příprava výroby)

* Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu, silnou osobnost se schopností tým efektivně řídit za pomoci výkonnostního managementu

* Dobrá znalost německého anebo anglického jazyka v psané i písemné formě je nutností

* Technické a racionální myšlení

* Uživatelská znalost práce na PC

* Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

* zázemí stabilní mezinárodní firmy

* atraktivní finanční ohodnocení plus motivační manažerský balíček benefitů

* služební automobil i k soukromému využití (hrazené jízdy do zaměstnání)

* balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podpora jazykového a dalšího vzdělávání,…)

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Náplň práce

Účel pozice:
Zabezpečení chodu výroby po technologické stránce, trvalé zlepšování procesů, koordinace náběhu nových projektů v závodě.

Klíčové odpovědnosti:

* Vedení týmu technologů a vedoucích projektů pro náběhy nových nebo změněných výrobků (řádově 12 členů týmu)

* Zodpovědnost za uvádění nových strojů do provozu a nástrojů ve spolupráci s technickým oddělením

* Definování a kontrola eventuálních opatření ke zlepšení stavu dodávaného materiálu

* Ve spolupráci s odbornými útvary zodpovědnost za definování layoutu závodu

* Schvalování obsahu pracovních návodek jednotlivých pracovišť

* Revize a optimalizace procesů ve výrobě - nastavování procesních parametrů výrobních procesů

* Change management - zlepšování chodu výroby, výrobních linek a zařízení, kapacity

* Návrh a optimalizace kapacitních vytížení strojů a zařízení

* Tvorba závazných podmínek pro zpracování nabídek včetně technického přezkoušení

* Zpracování investičních návrhů pro oblasti strojů, montážních linek, přípravků a nástrojů

* Organizace a sledování prováděných instalací

* Úzká spolupráce s útvary logistiky, údržby, výroby, nákupu a kvality

* Reportování řediteli závodu a centrále Ideal Automotive se sídlem v Německu (Bamberg)

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová