Servisní technik pro oblast strojírenství, - 13. plat, 14. plat Praha

Plat: 45000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pozice "Servisní technik strojů pro oblast strojírenství" Vám nabízí samostatnou práci, v jasně definovaném regionu bez předpokladu přespávání mimo domov. Mimo zajímavého finančního ohodnocení je k dispozici mnoho benefitů jako například služební automobil i pro soukromé účely, stravenky aj. Proplácen je i čas, kdy pro technika není plánován servisní zásah. Budete provádět servis strojů prvotřídní, prémiové kvality.

Požadujeme:
- Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním v oboru strojním, stavebním nebo elektro
- Prokazatelné zkušenosti v servisní činnosti
- Požadujeme znalost angličtiny alespoň na úrovni porozumění školení v angličtině
- Znalost čtení technických výkresů a manuální zručnost
- Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Nabízíme:
- Služební vůz i pro soukromé účely
- 13. plat, 14. plat + odměny
- Jasně definovaný region bez nutnosti přespávání mimo domov
- Proplácen je i čas, kdy pro technika není plánován servisní zásah.
- Práci pro zavedenou firmu (25 let na českém trhu)
- Atraktivní fixní mzdu
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst
- PC a mobilní telefon
- Home office

Náplň práce

Náplň práce:

- Instalace stroje, nastavení, zprovoznění
- Servisní zásahy pravidelné i mimořádné
- Školení obsluhy strojů
- Technické poradenství – hotline
- Regionem jsou kraje Západočeský, Severočeský, Jihočeský a Středočeský

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Jarolím