Skladník VZV / manipulant 25.500 Kč/měs. Chotěšov

Plat: 25.500 Kč/měs.
Lokalita pracoviště: Chotěšov, Plzeňský
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vstup s námi do světa logistiky! Rozjeď svou kariéru a slušně vydělávej. Přidej se do našeho sehraného týmu. Stačí mít rád pořádek, dodržovat systém a mít organizační schopnosti. Slušně si vydělát a zažiješ legraci při plnění různých úkolů, které logistika nabízí.

Pořadavky:
- minimálně ZŠ nebo ÚSO vzdělání
- schopnost práce ve 3směnném provozu
- znalost práce na PC (+znalost SAP výhodou, není podmínkou)
- denní práce s vysokozdvižným vozíkem - VZV průkaz případně zařídíme nebo obnovíme - praxe ze skladu
- fyzická zdatnost
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme

- čekají Vás letní a zimní prémie
- pracujeme v čistém a moderním prostředí
- máme až 5 týdnů dovolené + zdravotní volna
- nabízíme pro Vás Benefit program Cafeteria Sodexo
- na oběd nebo svačinu můžete do naší firemní kantýny
- svým pracovníkům umožňujeme profesní rozvoj absolvováním odborných a jazykových školení
- a mnoho dalších ….

Máte stejně šikovné kamarády z oboru? Řekněte jim o nás a pojďte k nám pracovat společně. Zajistíme Vám i stejné směny.

Nástupy jsou možné dle domluvy.

Náplň práce

- příprava materiálu pro výrobní zakázky dle protokolu
- řádné uskladnění materiálu, zavážení jednotlivých výrobních linek
- komunikace s výrobou, příjmem a expedicí zboží
- každodenní práce s VZV - zavážení hal, nakládka a vykládka kamionů
- optimální využití skladových prostor - přeskladňování materiálu
- příjem podskupin z výroby na sklad
- práce s PC, s programem SAP, s ručním skenerem
- spolupráce při provádění inventur

Pracoviště:
- Chotěšov, Dobřanská 629 (firemní doprava ze směru Plzeň, Horšovský Týn, Merklín, Přeštice - na všechny směny)

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Dobřanská 629
33214 Chotěšov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Černá   720 967 436