IT Specialist senior SQL server administrator Rokycany

Plat: 45000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání technického směru
• 3 roky praxe na obdobné pozici
• zkušenost s tvořením Data Warehouse
• všeobecný přehled o tvorbě dotazů v různých databázových prostředích
• znalost MS SQL serveru včetně SSIS, SSAS, SSRS, TSQL Query a visual studia
• znalost programovacích technik objektového programování jazyka C# nebo Visual basic nebo C++
• znalost formátovacích a skriptovacích technik ve webových aplikacích
• jazykovou vybavenost na úrovni B2
• řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

• Budete spoluzodpovědný za zajištění bezproblémového chodu aplikačních systémů, zejména prostředí MS-SQL serveru a navazujících systémů.
• Budete se spolupodílet na architektuře datového skladu.
• Budete fungovat jako uživatelská podpora a řešit požadavky vzniklé na straně uživatelů.
• Budete komunikovat s uživatelskou podporou používaných SW.
• Budete navrhovat zlepšení v návaznosti na současné trendy ve vývoji HW a SW.
• Budete se podílet na nových projektech.
• Budete plánovat rozvoj IT prostředí.
• Budete fungovat jako podpora pro Prémiový systém.

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Bitman