Mistr/ová výroby (Vyškovsko)

Plat: 34000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: (Vyškovsko), Jihomoravský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného zákazníka, nadnárodní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty, splňující tato kritéria:

- SŠ/SOU vzdělání
- uživatelská znalost práce s PC
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
- neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
- plat 34 000 – 40 000 Kč
- 13. plat dle hospodářských výsledků
- nadstandardní zaměstnanecké benefity
- nástup dohodou

Náplň práce

- Organizace práce na směně dle denního rozpisu ( přidělení práce operátorům, převzetí a předání směn)
- Vedení kolektivu zaměstnanců ve směně
- Spolupráce na plánu výroby ve vazbě na potřeby (zákazníků) a dostupnost (montážních zařízení, lidských zdrojů)
- Odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby ( minimalizace interních zmetků a zákaznických reklamací)
- Odpovědnost za maximální ekonomičnost výroby
- Odpovědnost za preventivní odstraňování možných příčin poruch

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová