Prodavač/ka-Pokladní P-9 - Čakovice Praha

Plat: 120 - 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:

potravinářský průkaz
čistý trestní rejstřík
pozitivní přístup k práci
samostatnost

Nabízíme

Nabízíme Vám:

Mzda: 123Kč/hod
týdenní zálohy,žádné dlouhé čekání na výplatu do dalšího měsíce
10-12 hodinové směny dle domluvy
zaučíme Vás vše potřebné
odměna za doporučení nového kolegy

Náplň práce

Náplň zaměstnání:

obsluhování zákazníků na pokladně
zodpovědnost za příjem hotovosti a platebních karet zákazníků za zboží a vystavení pokladního dokladu o zaplacení
zodpovědnost za převzetí hotovosti a odevzdání tržby do trezoru společně s náležitou dokumentací
provádět kontrolu správnosti údajů při nákupu na váhu s cílem předejít možným ztrátám
péče o zboží, které je umístěné v pokladní zóně

MSG - BK

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Horová   606664204