Technik montáže Vyškov

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vyškov, Jihomoravský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty, kteří by splňovali následující kritéria:

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství, specializace na výrobní stroje a zařízení, jednoúčelové stroje nebo automatizace
• Znalost programování montážních linek (Simatic)
• Zkušenosti z vývoje montážních linek nebo procesního inženýrství
• Orientace v pneumatice, elektronice, sensorech, problematice přípravků a automatizace
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Znalost MS Office
• řidičský průkaz sk. B, ochota dlouhodobě pobývat v centrále Německu

Nabízíme

• zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
• zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
• polopružnou pracovní dobu
• přátelské a neformální pracovní prostředí
• neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
• dotované závodní stravování
• příspěvek na dopravu
• Bonusový program (flexi passy, firemní akce a další)
• 13. mzdu dle firemních pravidel
• 25 dní dovolené

Náplň práce

• návrh, vývoj a realizace výrobních zařízení (montážních linek, montážních přípravků, kontrolních přípravků, automatizací k lisům)
• Optimalizace výrobních zařízení a postupů

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová