Junior Cloud Support Specialist (level L1- L2) Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co Vás čeká:
   •  Moderní prostředí cloudových služeb
   •  L2 Support našich monitorovacích a dohledových systémů
   •  Budete zodpovědný/á za bezproblémový provoz Alert systémů vč. systémů monitoringu
   •  Technologie, se kterými se setkáte: security nástroje (DNS, NTP, DHCP), dockering, virtualizační nástroje

Jaké dovednosti očekáváme:
   •  Znalost LINUX prostředí
   •  Schopnost samostatně řešit vzniklé problémy v oblasti podpory
   •  Angličtina B2 – využijete při komunikaci s klienty i partnery
   •  Znalost prostředí cloudu a bezpečnosti je velkou výhodou

Co od nás získáte:
   •  Stabilitu – na trhu jsme již několik desítek let
   •  Práce v příjemném týmu - jsme opravdu prima kolektiv, plný IT nadšenců, prostě fajn parta
   •  Home Office (v případě dojíždění)
   •  5 týdnů dovolené, ale i sickdays
   •  13. plat
   •  Příspěvky na jazykové kurzy, na kulturu a relaxaci

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Ostrýžová