Řidič dodávky do 3,5t - kurýr pro doručování zásilek v Praze Praha

Plat: 25.000,- až 27.000,- čistého
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme opravdovou chuť pracovat jako řidič na doručování zásilek, ŘP sk. B., spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. Zakládáme si výhradně na férovém jednání!

Nabízíme

Reálný čistý výdělek se pohybuje mezi 25.000,- až 27.000,- Kč čistého v závislosti na zapracování a také na typu smlouvy (ŽL nebo HPP) a konečný výdělek také velmi ovlivní samotný řidič.

Náplň práce

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o pozici řidiče dodávky do 3,5t, jakožto kurýra pro doručování zásilek v rámci přiděleného regionu Prahy. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přidělenu stálou lokalitu na Praze 2 nebo Praze 3, a to včetně přiděleného služebního vozidla. Jde o pravidelný rozvoz balíků na soukromé i firemní adresy. Pracovní doba cca 8-9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka v expedičním depu na Praze 10 v Uhříněvsi cca v 7 hod., kde si řidič přebírá již natříděné zásilky pro svůj rozvoz. Poté řidič zabezpečuje rozvoz na zadané adresy v Praze. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na HPP. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše konkrétně, včetně smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy transparentní, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě dohody zprostředkujeme návštěvní den na depu a při samotném nástupu samozřejmě poskytneme plné zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kontakt

ICORE s.r.o.

Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ivona Prchlíková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ICORE s.r.o. (IČ 24235857) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace