Pohodová práce v kanceláři bez předchozí praxe – i 40.000 Kč/měs Praha

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rozšiřujeme naše řady o nové kolegy, kteří hledají pohodovou práci v přátelském kolektivu, a mají zájem pracovat s lidmi, telefonovat a učit se nové věci z oblasti telemarketingu.

Požadujeme od Vás
* Český jazyk na úrovní rodilého mluvčího.
* Chuť telefonovat.
* Schopnost hrát si s hlasem a intonací.

Nabízíme

U nás získáte
* Zajímavou fyzicky nenáročnou práci.
* Zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností.
* Báječnou praxi nejen do životopisu, ale i do života.
* Jistotu fixní mzdy s neomezenými provizemi za uzavřené objednávky po telefonu.
* Průměrnou měsíční mzdu ve výši 35.000 Kč.
* Možnost výběru směn – ranní, odpolední, sobotní směny.
* Mnoho benefitů: občerstvení na pracovišti + relax zóna + free wi-fi + dotované masáže přímo na pracovišti + zdarma fit centrum se saunou a stolní fotbálek a spoustu dalšího.
* Moderní kanceláře v Holešovicích v blízkosti metra Nádraží Holešovice a Vltavská.
* Odměnu za doporučení nového kolegy 3 000 Kč.

Náplň práce

V našem call centru v Holešovicích budete telefonicky kontaktovat stávající i nové klienty s nabídkou zajímavého zboží a nových služeb na českém trhu. Náplní práce je i zpracovávání jednoduché administrativy na počítači. Předchozí zkušenosti ani praxi nevyžadujeme, v rámci pracovní doby Vám poskytneme placené školení. Během 14 dní Vás perfektně zaškolíme a udělat z Vás profíka.

Kontakt

FORMICA Group, s.r.o.

170 00, Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Denisa Skalická   +420 724 567 196

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FORMICA Group, s.r.o. (IČ 261 55 231) a dále FORMICA Group, s.r.o. IČO 26155231; DomiCall, s.r.o. IČO 25639315 (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace