Stavbyvedoucí Česká republika

Lokalita pracoviště: Česká republika, Zlínský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let,SŠ či VŠ technického směruzkušenost se spodními stavbami vítánaodpovědnost, flexibilita, loajalita vůči firměvysoké pracovní nasazení,psychická odolnostcestování v rámci ČR

Nabízíme

motivující mzdové ohodnocení,prémie,automobil,notebook,mobil,zázemí stabilní společnostimoderní pracoviště,přátelský kolektiv,stravenky,zaučení,firemní akce

Náplň práce

zajištění plnění termínů a kvality zakázekzajištění ekonomičnosti stavby,administrativa spojená se zakázkou,komunikace s dodavateli a investory,kontrola a řízení práce podřízených,kontrola BOZPv pondělí a pátek pracovně na Zlínskuv úterý a čtvrtek pracovně na zakázkách v rámci ČR

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová   +420 737 288 250