Operátor výroby v tiskárně - Český Těšín - až 24.000Kč Český Těšín, Česko

Lokalita pracoviště: Český Těšín, Česko, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Pracovitost, spolehlivost
* Ochotu pracovat na 12směnný provoz
* Dochvilnost, manuální zručnost

Nabízíme

* Stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP (žádná dohoda)
* Základní mzda 90-110 Kč/hod. dle pozice
* Docházkový bonus 1 500 Kč
* Výrobní bonusy až 3 000 Kč
* Práce vhodná pro muže i ženy
* Pravidelné firemní akce
* Práce na 12hodinové směny (pravidelné střídání RANNÍ / NOČNÍ / VOLNO / VOLNO)
* Příspěvek na závodní stravování
* Možnost prohlédnout si výrobu ještě před nástupem

Náplň práce

* Práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem
* Ruční práce - skládání krabic, lepení etiket, balení knih do krabic
* Obsluha jednoduchých strojů
* Manipulace s materiálem

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Skovajsová   +420 725 589 767