Obchodník v oboru vysokého napětí - vhodné i pro absolventy Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• motivaci něco dokázat a být za to adekvátně ohodnocen
• minimálně ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
• řidičský průkaz a ochota cestovat po ČR a příležitostně také do zahraničí
• znalost AJ velkou výhodou
• pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme

• motivující provizní systém odměňování
• velký potenciál k osobnímu růstu
• 5 týdny dovolené a 5 dnů volna navíc (sick days)
• stravenky, příspěvek na důchodové pojištění
• zázemí stabilní společnosti
• auto, notebook, mobilní telefon

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Náplň práce

Profil společnosti:
Naše společnost je zaměřena na prodej komponentů VN pro energetiku a průmysl. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje transformátorů. Kromě toho dodáváme kioskové trafostanice, tlumivky, omezovače přepětí, VN rozvaděče.

Do týmu hledáme ambiciózního a komunikativního kolegu, který se nebojí výzev. Jsme firmou rodinného typu s velkou mírou flexibility. Naše práce nám přináší hlavně radost a žádanou službu lidem.

Náš tým chceme posílit o nového člena, který by měl nastoupit jako obchodník v oboru vysokého napětí a měl by splňovat tyto předpoklady.
Vaší náplní práce bude:
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků a péče o ně
• tvorba cenových nabídek a technického řešení
• asistence při realizaci

Kontakt

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSYSTEM s.r.o. (IČ 28412508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace