Vedoucí studené kuchyně Praha 4

Plat: 25000-35000
Lokalita pracoviště: Praha 4, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zavedená cateringová společnost s vlastními provozy hledá do svého týmu vedoucí studené kuchyně s praxí.

Požadujeme:
- praxe v oboru - znalost studené kuchyně, pomazánky, chlebíčky, studené obložené mísy, kanapky,.....
- chuť učit se novým věcem
- zdravotní průkaz
- trestní bezúhonnost
- zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků
- kreativita výhodou

Nabízíme

zavedená společnost
stabilní zaměstnání
firemní benefity
kariérní růst
přátelské prostředí

Náplň práce

Příprava studených pokrmů na firemní provozovny, cateringové akce či office catering, tvorba nabídek, vedení týmu kuchařů, ekonomická zodpovědnost za středisko. Práce od pondělí do pátku s občasnými směnami o víkendech.

jez koncept s.r.o.

147 00 Praha 4 - Braník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniel Prošek