Sales manager – feroslitiny (nákup, trading), Praha Praha 1, Česko

Lokalita pracoviště: Praha 1, Česko, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

technické zaměření vzdělání v oborech metalurgie, materiálové inženýrství či strojírenství velkou výhodou znalost feroslitin a surovin pro výrobu oceli praxe v nákupu, prodeji či tradingu feroslitin, rud a koncentrátů znalost segmentu slévárenství, ocelářství schopnost aktivně vést obchodní jednání v angličtině + znalost dalšího jazyka vítána schopnost samostatné i týmové práce flexibilita a "tah na branku"znalost MS Office znalost základních principů komoditního zajištěníŘP sk. B

Nabízíme

práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí možnost rozvíjet svůj kariérní a osobní růst možnost zodpovídat za výsledky své práce zázemí renomované, stabilní a silné společnosti zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy možnost spolupráce v profesionálním týmu, ale i samostatnou zodpovědnou práci široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, pojištění, fitness v budově,…)cestování a možnost komunikovat se špičkami na trhu lokalita pracoviště - centrum Prahy, služební cesty v ČR a EU

Náplň práce

akvizice nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími klienty v ČR i zahraničí (především EU)kompletní vedení obchodních případů zodpovědnost za zpracování nabídek včetně cenové kalkulace účast a reprezentace na veletrzích spolupráce na tvorbě ročního plánu a dlouhodobého strategického plánu pravidelný reporting

Kontakt

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Majorová   +420 730 526 120