Administrativní pracovník Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost specializující se na obchod s energetickými komoditami, tranzitními a skladovacími kapacitami, hledá kolegyni / kolegu pro realizaci administrativní části obchodu. Vaším úkolem bude sledovat aukce s komoditami a zadávat přesné hodnoty, které se dozvíte od našich obchodníků. Nabízíme zajímavou práci a neformální pracovní atmosféru. Na druhou stranu očekáváme vaší samostatnost, ochotu učit se a pracovat na sobě.
- vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání
- znalost práce s MS Office, ETRM Endur výhodou
- zodpovědnost, svědomitost a pečlivost je pro nás velmi důležitá
- velmi dobrou znalost anglického jazyka, NJ výhodou
- ochotu pracovat o víkendu (1x měsíčně z domova) a držet pracovní pohotovost ve večerních hodinách (dle plánovaného rozpisu 1-2x týdně z domova)

Nabízíme

- zaměstnání ve stabilní společnosti se silnou pozicí na mezinárodním trhu
- jedinečnou příležitost získat zkušenosti a odborné znalosti v oblasti obchodování energiemi
- motivační ohodnocení a bonusy
- příležitost k dalšímu růstu a rozvoji
- flexibilní pracovní dobu
- pracoviště: Praha 1

Náplň práce

- zajišťování a kontrola reportů elektřiny a plynu
- příprava nových smluv
- zasílání požadovaných exportů operátorům trhu (reporting)
- komunikace s obchodním týmem

Kontakt

Lidé a Příležitosti s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
k.rejman@prilezitosti.cz  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Lidé a Příležitosti s.r.o. (IČ 27376231) a dále Příležitosti pro Gastro s.r.o. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace