"Fit-ouťák" - Projektový manažer ve stavebnictví (fit- out) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro konzultační společnost ze stavebního segmentu hledáme vhodné kandidáty na pozici:
PROJEKTOVÝ MANAŽER - FIT-OUT - ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Společnost sídlí v historickém centru Prahy, ale jako projekťák budete často na cestách po schůzkách a projektech. Je třeba. abyste měl/a dobré organizační dovednosti a uměl/a se rychle adaptovat v případě, že bude třeba začít projekt vyvíjet jiným směrem.
Spousta klientů, se kterými budete spolupracovat, jsou ze zahraničí a pro kontakt s nimi budete potřebovat perfektní znalost angličtiny. Stejně tak jako Vása bude čekat zahraniční klientela, tak i společnost jako taková je mezinárodní (původem britská) a angličtinu budete tedy potřebovat denně i v rámci komunikace s kolegy. Spolupráce je preferovaná na IČO.

Pokud již máte na obdobné pozici zkušenosti a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte nám poslat svůj životopis ne bosakova@jobstart.cz nebo rovnou zavolat na 725 843 791 recruiterce Markétě Bosákové.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Markéta Bosáková   725 843 791

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace