HR Coordinator Randstad (Opava)

Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu na pobočku v Opavě hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR Coordinator. Pokud máte zkušenosti z oblasti personalistiky, které chcete dále rozvíjet v zázemí předního hráče na trhu v oblasti personálně-poradenských služeb nebo se rádi vše naučíte, máme pro vás skvělý job!

Hledáme komunikativní a pro-klientsky orientovanou osobu se zájmem rozvíjet svou kariéru v oblasti personalistiky. Pokud jste to Vy, dejte nám o sobě vědět!

Náplň činností:
- personální práce na svěřeném HR projektu pro našeho významného klienta
- každodenní komunikace a spolupráce s pracovníky a klientem
- zajišťování nástupů a výstupů nových zaměstnanců
- výdej ochranných pracovních pomůcek
- zadávání dat do systému
- pracovně-právní poradenství pro zaměstnance
- vedení pracovně-právní agendy

Požadavky na kandidáta:
- nadšení a motivaci pro práci s lidmi
- zkušenosti s administrativou - praxe HR výhodou (ne podmínkou)
- chuť rozvíjet se v oblasti personalistiky
- samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k práci
- komunikativní a proaktivní osobnost
- pro-klientsky nastaveného člověka
- organizačně zdatného kandidáta, který si umí efektivně plánovat svůj čas
- uživatelská znalost Excelu

Co nabízíme:
- příležitost rozvíjet se v zázemí zkušeného týmu
- možnost spolupracovat na HR projektech a koordinovat spolupráci u našeho významného klienta
- stabilní zaměstnání v zázemí mezinárodní firmy
- spolupráci ve fajn partě, kde se tahá za jeden provaz
- motivující bonusový systém za dobře odvedenou práci
- intenzivní zaškolení a podpora v podobě Buddy programu
- benefity na podporu work-life balance, včetně 30 dnů volna
- příspěvek na Multisport kartu, stravenkovou kartu, penzijní či životní připojištění, home office 2x měsíčně)
- firemní akce a eventy

Jak se přihlásit:
Pokud Vás oslovila práce HR Coordinatora a rádi byste se stali součástí našeho týmu, pošlete nám svůj profesní životopis a my se s Vámi rádi potkáme :-)
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.
Jakmile dostaneme Vaši odpověď, prostudujeme si Vaše materiály a poté Vás budeme informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Kontakt

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Vodehnalová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Randstad s.r.o. (IČ 24732486) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.