Technolog/projektant Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření)

Lokalita pracoviště: Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření), Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství nebo zemědělské technice
* praxi na pozici technologa
* znalost programu AutoCAD na uživatelské úrovni (kreslení)
* proaktivitu, samostatnost, komunikativnost (vše se bude hodit v rámci komunikace se zákazníkem a ostatními projektanty)

Nabízíme

Máte SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo zemědělské techniky? Rád byste se realizoval na pozici technologa v oblasti zemědělských staveb? Pak zašlete své CV na pozici:

Technolog/projektant

* možnost pracovat pro lídra ve svém oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení
* možnost kariérního růstu
* velmi přátelské prostředí
* místo výkonu práce: Strakonice (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření)

Náplň práce

* zpracování technologického projektu rozmístění technologií v rámci stájí pro dobytek
* specifikace technologických celků
* tvorba nabídek na dodávku stájových technologií
* komunikace se zákazníky při zpracování technologického projektu
* spolupráce se stavebními projektanty
* práce v terénu - zaměření stávajících stájí
* odborné poradenství zákazníkům

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Stehlíková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Advantage Consulting, s.r.o. (IČ 26289822) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace