Benátky nad jizerou: vedoucí prodejny

Lokalita pracoviště: Benátky nad Jizerou, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* odpovídat za svěřenou prodejnu a její výsledky
* podílet se spolu se svým týmem na každodenních činnostech spojených s provozem supermarketu
* vybírat a zaučovat nové kolegy a kolegyně
* administrativní činnost

Nabízíme

* jakmile si po zaškolení převezmete prodejnu, čekají na vás ranní směny
* 5 týdnů dovolené (již od nástupu)
* stravenky za 100 Kč
* roční prémie
* organizujeme školení a workshopy, kterých se můžete účastnit
* máme širokou škálu benefitů (např. Multisport karta, odměny za pracovní výročí, slevy u vybraných partnerů)

Se všemi benefity vás rádi seznámíme při osobním setkání.

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce

* zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni
* se zkušenostmi s vedením lidí (výhodou prodej potravin)
* vzdělání – min. maturita

Součástí vašeho zaškolení bude 4 - 6 měsíců trvající školící program, kde Vás zaškolíme dle našich standardů.

Kontakt

BILLA, spol. s r. o.

25101 Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Terezie Hrdinová